نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو؛ بهترین گزینه برای رفع تخصصی ارورهای لباسشویی بکو

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که از مشاهده خطاهای گوناگون در وسایل برقی بسیار وحشت دارید. ماشین لباسشویی یکی از وسایل برقی است که تقریبا در تمامی خانه ها یافت می شود. این دسته از وسایل گاها با مشکلات متعدد و متنوعی رو به رو می شوند و همین امر موجبات ترس کاربران را فراهم ساخته است. اما باید بدانید که این موضوع امری طبیعی بوده و به سادگی قابل حل است. اگر لباسشویی بکو دارید، در صورت مشاهده هرگونه مشکل در عملکرد دستگاهتان کافی است از نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو درخواست کمک کنید.

همان گونه که می دانید، هر دستگاه برقی ممکن است به دلایل متعدد و متنوعی با مشکل مواجه گردد. بدون شک ماشین های لباسشویی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و گه گاهی به مشکل بر می خورند. از همین رو سازندگان ماشین های لباسشویی مختلف همچون ماشین لباسشویی بکو بر آن شدند که با نمایش یک سری کدهای خاص بر روی صفحه نمایش دیجیتال دستگاه کاربران را در جریان وجود مشکل و خطا قرار دهند. هر یک خطاهای مذکور که با استفاده از چراغ های ال ای دی موجود در نمایشگر به نمایش در می آیند، بیانگر مشکلی خاص بوده و راه حلی خاص دارند. کاربران ماشین های لباسشویی بکو می توانند در صورت لزوم رفع خطای مذکور را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در شهریار، کرج، اندیشه و… بسپارند. گودفیکس بهترین گزینه برای شما است!

اهمیت آشنایی با خطاهای لباسشویی بکو و دلایل بروز این خطاها ما را بر آن داشته است که در ادامه به معرفی و بررسی هر یک از این ارورها بپردازیم. اما پیش از آن بهتر است به طور مختصر اما مفید با ماشین لباسشویی بکو و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا شویم.

 • آشنایی با لباسشویی بکو و ویژگی های آن

امروزه ماشین های لباسشویی بکو به یکی از پر طرفدارترین ماشین های لباسشویی بازار تبدیل شده اند. این دسته از ماشین های لباسشویی به دلیل برخورداری از طراحی منحصر به فرد و امکانات هوشمند موفق شده اند از سایر رقبای خود پیشی گرفته و رضایت کاربران را جلب نمایند.

جالب و در عین حال لازم است بدانید طراحی ماشین های لباسشویی بکو به گونه ای صورت پذیرفته است که به سادگی می توان آن ها را در هر خانه ای با هر ابعادی جای داده و مورد استفاده قرار داد. یکی دیگر از ویژگی های مهم ماشین های لباسشویی بکو پوشش دهی نیازهای مختلف شستشو می باشد.

ویژگی های متعدد و متنوعی دست به دست هم داده اند و بکو را به یکی از بهترین ماشین های لباسشویی موجود در بازار تبدیل کرده اند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • صرفه جویی در انرژی +++A

اگرچه انسان ها تا چندین سال پیش به اهمیت غیر قابل چشم پوشی صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی و انرژی پی نبرده بودند، اما امروزه اهمیت این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست. بکو نیز با در نظر گرفتن اهمیت حفظ محیط زیست به تولید محصولاتی با سطح انرژی +++A و ++A پرداخته است. گفتنی است که برخورداری از این سطح انرژی موجب شده است که خشک کن این دسته از ماشین های لباسشویی کمترین میزان انرژی را مصرف نمایند.

 • فناوری آکوافیوژن

فناوری آکوافیوژن زمینه ای را فراهم ساخته است که ماشین های لباسشویی بکو نهایت صرفه جویی را در مصرف آب و مواد شوینده به عمل آورند. همان گونه که می دانید، بسیاری از ماشین های لباسشویی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند، در عین برخورداری از سیستم صرفه جویی در مواد شوینده، موجب هدر رفتن حجم قابل توجهی از مواد شوینده و نرم کننده در حین شستشو می شوند. اما فناوری مذکور در ماشین های لباسشویی بکو زمینه ای را فراهم ساخته است که کاربران بتوانند بیشترین استفاده ممکن را از کمترین میزان انرژی، آب و مواد شوینده و نرم کننده ببرند. همین ویژگی بکو را به یکی از خاص ترین برندهای ماشین لباسشویی موجود در بازار تبدیل کرده است.

 • فناوری آکواویو

وجود فناوری آکواویو در ماشین های لباسشویی بکو موجب شستشوی ملایم و موثر لباس های گوناگون شده است. حال شاید این سوال ذهنتان را به خود مشغول کرده باشد که مزیت این نوع شستشو چیست؟

جالب و در عین حال لازم است بدانید که این نوع شستشو زمینه نو ماندن لباس ها حتی پس از چندین بار شسته شدن را فراهم می سازد. گفتنی است که این فناوری از طبیعت الهام گرفته شده و با شبیه سازی حرکت امواج موجب شده است که لباس ها در اثر شستشوهای مداوم فرسوده نشوند.

 • فناوری شستشوی بی صدا

یکی دیگر از مهم ترین قابلیت های ماشین های لباسشویی بکو برخورداری از فناوری شستشوی بی صدا می باشد. طراحی دیواره های کناری ماشین لباسشویی بکو به گونه ای صورت پذیرفته است که لرزش آن ها تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده و بدین ترتیب صدای ناشی از شستشو کاهش یافته است. اگرچه پیش تر شستشوی بی صدا یک رویا بود، اما بکو با استفاده از برنامه های ویژه در کنار بهره مندی از موتور و ضمایم بی صدا به این رویا تحقق بخشیده است تا بدین ترتیب به یکی از محبوب ترین ماشین های لباسشویی موجود در بازار تبدیل شود.

اگرچه بکو دارای مزایای فراوانی است، اما بدون شک این دسته از ماشین های لباسشویی نیز همچون سایر هم نوعان خود گاهی با مشکل مواجه می شوند. البته در این مورد جای هیچگونه نگرانی نیست. چرا که نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در شهرهای شهریار، کرج، اندیشه و… آماده خدمت رسانی به شما عزیران می باشد. تنها کافی است تماس بگیرید و کارشناسان فعال در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو را در جریان خطای پیش آمده قرار دهید.

 • ارورهای لباسشویی بکو و تشریح آن ها

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، هر یک از خطاهای ماشین لباسشویی بکو دارای کدی خاص می باشد که بر روی صفحه نمایش دیجیتال دستگاه به نمایش در می آید. هر یک از این ارورها دلیل خاصی داشته و یک یا چند راهکار برای رفع آن موجود می باشد. توصیه ما این است که رفع ارورهای موجود را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو بسپارید. نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در شهریار، کرج، اندیشه و… آماده ارائه خدمات به شما است. 

 • خطای E1

نمایش این خطا بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی بکو ناشی از معیوب بودن سنسور دمای آب و یا قطعی ارتباط می باشد. اگر قصد دارید این مشکل را به طور اصولی و صحیح حل کنید، از کارشناسان فعال در گودفیکس برای تعمیر لباسشویی درخواست کمک نمایید. گفتنی است که نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در شهرهای شهریار، کرج، اندیشه و… شعبه فعال دارد.

 • خطای E2

در صورت مشاهده این کد خطا می توانید نتیجه بگیرید که هیتر لباسشویی بکو خراب است و به درستی آب را گرم نمی کند. به یاد داشته باشید که تعمیر و یا تعویض هیتر کاری تخصصی و نیازمند مهارت می باشد. از همین رو بهتر است تا حد امکان از تعمیر و یا تعویض خودسرانه آن بپرهیزید و انجام این کار را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو واگذار نمایید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

 • خطای E3

این کد خطا ماشین لباسشویی بکو نشان دهنده خرابی برد از قسمت هیتر می باشد و به کاربر می گوید که هیتر در مدار مانده است. در چنین شرایطی لازم است با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو تماس گرفته و درخواست نیروی متخصص نمایید تا بدین ترتیب مشکل موجود را با توسل به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو به طور اصولی حل کنید.

 • خطای E4

نمایش این ارور بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی بکو نشان دهنده وجود اشکال در ورود آب به دستگاه می باشد. بنابراین لازم است به بررسی موانع موجود در این زمینه بپردازید. اگر دانش و مهارت لازم برای انجام این کار را ندارید، از نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو تقاضای کمک کنید. تعمیرکاران گودفیکس مشکلات موجود را در کمترین زمان ممکن حل خواهند کرد.

 • خطای E5

ارور E5 بیانگر وجود ایراد در تخلیه آب می باشد. در این صورت باید به بررسی پمپ تخلیه و سایر قطعات مرتبط بپردازید. گفتنی است که انجام این کار نیز تخصص و مهارت می طلبد. بنابراین لازم است انجام آن را به کارشناسان فعال در گودفیکس واگذار نمایید.

 • خطای E6

با مشاهده کد E6 بر روی صفحه نمایش دیجیتال ماشین لباسشویی بکو می توانید نتیجه بگیرید که کابل های ارتباطی موتور لباسشویی دارای ایراد هستند. همان گونه که می دانید، رفع این مشکل نیز همچون مشکلات فوق الذکر نیازمند تخصص و تجربه بوده و باید حتما به افراد کاردان در این زمینه سپرده شود. بدین منظور کافی است با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در شهریار، کرج، اندیشه و… تماس گرفته و درخواست کمک کنید.

 • خطای E7

وجود این کد بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی بکو می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. گاهی این خطا ناشی از وجود ایراد در هیدروستات می باشد. گاهی نیز وجود کیپی در شلنگ هیدروستات موجب بروز چنین اروری می شود. در برخی موارد خطای مذکور به این دلیل که هیدروستات دیگ را خالی از آب می بیند، رخ می دهد. در چنین شرایطی باید بررسی علت خطا را به کارشناسان نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو بسپارید تا آن ها بهترین چاره را برای رفع آن بیندیشند.

تعمیر خطاهای لباسشویی بکو

 • خطای E8

در صورت وجود ایراد در ورودی آب با کد E8 مواجه می شوید. حل این خطا را نیز به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو واگذار کنید. چرا که هرگونه اقدام ناشیانه شما ممکن است اوضاع را از آن چه که هست، بدتر کرده و مشکل جدیدی را رقم بزند.

 • خطای E9

 وجود این خطا بر روی صفحه نمایش دیجیتال ماشین لباسشویی بکو نشان دهنده ایراد در قفل درب و خرابی میکروسئیچ می باشد. در چنین شرایطی به منظور تعویض و یا تعمیر قفل و میکروسوئیچ باید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو تماس حاصل نمایید.

 • خطای E10

این کد خطا نیز همچون کد خطای قبلی بیانگر خرابی قفل درب ماشین لباسشویی و وجود ایراد در میکروسوئیچ است. در این حالت نیز لازم است تعمیر و یا تعویض قفل و میکرو سوئیچ را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو بسپارید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

 • خطای E11

این خطا نشان دهنده وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی بکو است. همان گونه که می دانید، موتور قطعه ای حساس بوده و هرگونه اشتباه در تعمیر و یا تعویض آن می تواند عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. از همین رو باید اقدامات لازم در این زمینه را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو واگذار نمود.

 • خطای E17 و خطای E18

این دو کد خطا هر دو نشان دهنده وجود مقادیر فراوانی کف در دیگ ماشین لباسشویی هستند. با تخلیه این کف ارور موجود برطرف خواهد شد.

 • نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو؛ پیشنهادی طلایی برای شما

همان طور که می دانید، قطعات موجود در ساختار ماشین لباسشویی بسیار حساس هستند. از همین رو تعمیر و یا تعویض خودسرانه آن ها می تواند برای کاربران گران تمام شود. بنابراین لازم است در صورت مواجه شدن با هر مشکلی سریعا از گودفیکس درخواست کمک کرده و با سپردن کار به کاردان با خیالی راحت شاهد رفع ارور موجود توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو باشید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو
نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو

نیروهای فعال در گودفیکس فارغ از این که شما در شهریا زندگی می کنید یا در کرج، ساکن اندیشه هستید یا هرجای دیگر، در کوتاه ترین زمان ممکن در مکان مورد نظر شما حضور می یابند. نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو پیشنهاد طلایی ما به شما است.

https://www.beko.co.uk/support/repairs/washingmachine

bahramdrv
ارسال دیدگاه