تعمیرات ساید بای ساید

لیست ارور ساید بای ساید اسنوا مدل FRS-2511

لیست ارور ساید بای ساید اسنوا مدل FRS-2511

نمایندگی رسمی تعمیرات ساید باید ساید اسنوا در فردیس – کرج – اندیشه – شهریار – شهر قدس – ملارد – مارلیک و … کلیه سطوح استان البرز 

 

  • ارور F1

این ارور به معنی خرابی سنسور قسمت فریزر می باشد. سنسور فریزر اتصال کوتاه دارد و یا بطور کل قطع می باشد و یا اینکه مشکل از برودت دستگاه است , یعنی دستگاه مشکل نشت گاز یا کمپرسور معیوب است.اگر در رابطه با برطرف کردن عیب دستگاه اطلاعات کافی ندارید , با نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا تماس بگیرید و از خرابی های بیشتر جلوگیری کنید.مرکز خدمات گودفیکس نمایندگی رسمی اسنوا در مناطق کرج – فردیس – اندیشه – شهریار – شهر قدس – ملارد – مارلیک – صفادشت و … به همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند.

  • ارور R1

این ارور به معنی خرابی سنسور قسمت یخچال می باشد. سنسور یخچال اتصال کوتاه دارد و یا قطع می باشد و یا اینکه فن قسمت یخچال ایراد دارد , یعنی فن یخچال دستگاه نمی تواند به اندازه کافی سرما در داخل یخچال به گردش در بیاورد.اگر در رابطه با برطرف کردن عیب دستگاه اطلاعات کافی ندارید , با نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا تماس بگیرید و از خرابی های بیشتر جلوگیری کنید.

 

  • ارور D1

این ارور در زمانی که سنسور برفک زدایی دستگاه مشکل داشته باشد نمایش داده میشود جهت تست سنوسر سنور را خارج کرده و با مولتی متر تست سلامت ان را اندازه میگیریم درصورت برطرف نشدن مشکل با نمایندگی ساید بای ساید اسنوا در منطقه کرج ، شهریار ، اندیشه و فردیس تماس بگیرید.

  • ارور DR یا  DF یا  DH

این ارور در مواردی که درب یخچال ساید بای ساید اسنوا بیش از یک ساعت باز مانده باشد این خطا نمایش داده میشود اگر درب دستگاه باز نبوده و این خطا نمایش داده شد با نمایندگی مجاز ساید بای ساید اسنوا در منطقه کرج ، فردیس ، شهریار و اندیشه تماس بگیرید تا از اسیب بیشتر جلوگیری شود.

  • ارور C1

این ارور درمواردی که کمپرسور دستگاه بیش از اندازه کار کند نمایش داده میشود یا درجه ی حرارت سنسور برفک زدا بالاتر از منفی 5 درجه باشد جهت رفع ایراد با نمایندگی یخچال ساید بای ساید اسنوا در منطقه کرج ، شهریار ، فردیس و اندیشه تماس بگیرید.

  • ارور F3

در مواردی که برفک زدایی پس از 80 دقیقه مجددا انجام شود یا اصطلاحا سیکل برفک زدایی تکرار شود اگر بازگشت برفک زدایی بوسیله ی سنسور برفک زدا انجام شود این مساله رفع میگردد درصورتیکه مشکل رفع نگردید با نمایندگی مجاز یخچال ساید بای ساید اسنوا در منطقه شهریار اندیشه فردیس و کرج تماس حاصل فرمایید.

  • ارور E1

این ایراد درزمانی که سنسور یخچال قطع شده یا اتصال کوتاه کرده است بوجود میاید در حقیقت هر 4 الی 8 ساعت سنسور یخساز دمای یخ را اندازه گیری کرده و پیام خود را به برد کنتزل میفرستد در صورت رفع نشدن ایراد با نمایندگی مجاز ساید بای ساید اسنوا در مناطق شهریار اندیشه کرج و فردیس تماس حاصل نمایید.

  • ارور ET

این ایراد به دلیل اشکال در سنسور جریان میباشد و علت ان این است که سنسور جریسان دچار مشکل شده و هیچ پالسی دریافت نمیشود هنگامی که شیر اب باز است تعداد پالس های ورودی کمتر از ده بار در هر یک ثانیه است درصورت رفع نشدن ارور نمایش داده شده با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا در شهریار اندیشه کرج و فردیس تماس حاصل فرمایید.

  • ارور EG

این ایراد به دلیل مشکل در دمای سنسور یخ نمایش داده میشود و هنگامی که دمای سنسور یخ پس از 5 دقیقه اب گیری بالا نرود این خطا بروز میابد در صورت رفع نشدن ارور نمایش داده شده با نمایندگی مجاز یخچال ساید بای ساید اسنوا در منطقه کرج اندیشه شهریار وفردیس تماس بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *