تعمیرات ساید بای ساید

نحوه نصب و تعویض فیلتر آب ساید بای ساید

نحوه نصب و تعویض فیلتر آب ساید بای ساید  

 

  • شیلنگ ورودی

در اولین قدم برای نصب فیلتر آب ساید بای ساید ، شیلنگ آب را به شیر ورودی آب شهر متصل کرده و آن سر دیگر شیلنگ را به ورودی فیلتر متصل نمایید.

علامت flow روی فیلتر جهت خروج آب را نشان میدهد .

همه شیلنگ های ساید بای ساید ها باید از جنس مخصوص ساید ها استفاده شود و به هیچ عنوان نباید از شیلنگ های متفرقه و شیلنگ کولری استفاده نمود.

مرکز گودفیکس نمایندگی رسمی خدمات اسنوا – دوو – بکو – هیتاچی – بوش – پاکشوما – ال جی – سامسونگ و … می باشد و میزبان خدمت رسانی به همشهریان عزیز در مناطق کرج – فردیس – شهریار – ملارد – شهرقدس و کلیه سطوح استان البرز می باشد.

 

  • خارج کردن کربن فیلتر آب ساید بای ساید

هنگام نصب یا تعویض فیلتر ساید بای ساید ها حتما باید کربن فیلتر را خارج کرد.

اگر کربن از فیلتر خارج نشود ،  وارد مخزن آب دستگاه شده و تمیز کردن آن کاری بسیار دشوار می باشد.(کربن پودر سیاه رنگ در داخل فیلتر ساید ها می باشد و با عبور آب از آن خارج می شود.)

به منظور خارج کردن کربن فیلتر باید بعد از اتصال شیلنگ آب به فیلتر و قبل از اتصال فیلتر به دستگاه ساید بای ساید شیر آب شهر را به مدت 5 دقیقه باز کنید تا آب خروجی از فیلتر کاملا شفاف شود یا حداقل 20 لیتر آب از فیلتر خارج گردد 

حال میتوانید شلنگ ورودی آب دستگاه ساید بای ساید خود را  به خروجی فیلتر متصل کرده و شیر آب شهر را باز نمایید.

اگر امکان تهیه فیلتر آب و یا تعویض آن را ندارید با نمایندگی خدمات اسنوا تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن فیلتر دستگاهتان با فیلتر شرکتی تعویض شود. گودفیکس نمایندگی رسمی خدمات اسنوا و دوو در فردیسکرجشهریاراندیشهملاردشهرقدس و کلیه سطوح استان البرز می باشد.

نکته: حتما تمامی اتصالات را بررسی کنید که نشتی نداشته باشد.

 

  • نکات قابل توجه بعد از تعویض فیلتر

وقتی فیلتر تعویض می شود بهتر است که به مدت 1 الی 2 روز از یخ تولید شده استفاده نشود و پس از طی این مدت یخ های داخل مخزن یخ  تخلیه شوند و از یخ های جدید استفاده کنید.

تعویض فیلتر ساید بای ساید اسنوا – تعویض فیلتر ساید بای ساید دوو –

تعویض فیلتر ساید بای ساید بکو – تعویض فیلتر ساید بای ساید بوش – تعویض فیلتر ساید بای ساید ال جی – تعویض فیلتر ساید بای ساید سامسونگ و انواع برند های دیگر با فیلتر های مرغوب و شرکتی در نمایندگی ساید بای ساید اسنوا انجام می شود.

 

  • خارج کردن هوای داخل لوله ها

هنگام نصب فیلتر آب برای اولین بار یا با هر بار تعویض فیلتر ، باید هوای محبوس شده در مسیر لوله های آب خارج گردد.

برای انجام این کار ظرفی را در زیر خروجی آب از زیر نمایشگر قرار داده و  پدال را نگه دارید تا زمانی که آب به صورت مداوم خارج شود.

تعویض فیلتر ساید بای ساید اسنوا – تعویض فیلتر ساید بای ساید دوو – تعویض فیلتر ساید بای ساید بکو – تعویض فیلتر ساید بای ساید بوش – تعویض فیلتر ساید بای ساید ال جی – تعویض فیلتر  شرکتی ساید بای ساید سامسونگ و انواع برند های دیگر با فیلتر های مرغوب و شرکتی در نمایندگی ساید بای ساید دوو انجام می شود.

 

  • نکته ای در نصب اولیه ساید بای ساید

وقتی می خواهید از  دستگاه ساید بای ساید  برای اولین بار استفاده کنید باید قبل از استفاده محصول حتما فیلتر آب نصب شده باشد.

در غیر اینصورت ممکن است شیلنگ آب و مخزن آب آلوده شود و پاک کردن آن از آلودگی های محیطی و باکتری کاری بسیار دشوار است.

در این نمایندگی نصب دستگاه های ساید بای ساید انجام می شود و همچنین تعویض کلیه فیلتر های ساید بای ساید ها انجام می شود که شامل :

تعویض فیلتر ساید بای ساید اسنوا – تعویض فیلتر ساید بای ساید دووتعویض فیلتر ساید بای ساید بکو – تعویض فیلتر ساید بای ساید بوش – تعویض فیلتر ساید بای ساید ال جی – تعویض فیلتر ساید بای ساید سامسونگ و انواع برند های دیگر با فیلتر های مرغوب و شرکتی در نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا – دوو – بکو و … انجام می شود.

 

  • تاثیر دستگاه تصفیه آب در دستگاه های ساید باید ساید اسنوا

در بخشی از نقاط کشور آب های شهری دارای ناخالصی بیشتری می باشد که باید در نظر داشت فیلتر آب یخچال قادر به حذف همه ذرات و ناخالصی ها نیست.

فیلتر  فقط قادر به بهبود کیفیت آب آشامیدنی قابل شرب است به همین خاطر بهتر است که از سیستم تصفیه خانگی استفاده کرد .

به طور معمول خرید یک سیستم تصفیه آب خانگی یا یک کیت سبک کننده آب می تواند کیفیت آب را خیلی بیشتر بهبود بخشد.

 با توجه به  اینکه تصفیه آب خانگی 6 مرحله آب را تصفیه می کند.

این دفتر نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا و دوو می باشد و کلیه قطعات این محصولات را به صورت تضمینی تامین می نماید.

 

  • زمان مناسب برای تعویض فیلتر ساید بای ساید 

فیلتر آب دستگاه ساید بای ساید اسنوا و دوو باید هر شش ماه تعویض شود ولی اگر بین 4 تا 6 ماه تعویض شود ، کیفیت خروجی آب و یخ خیلی بهتر خواهد بود.

لازم به ذکر است که اگر فیلتر ساید بای ساید در ماه ششم تعویض نشود ، نبودن فیلتر بهتر از بودن آن می باشد.

به دلیل این که ظرفیت این فیلتر ها حداکثر برای 6 ماه تعبیه شده و در این 6 ماه آب را تصفیه کرده و ناخالصی های آب را می گیرد .

در صورت تعویض نشدن فیلتر ها پس از گذشت زمان 6 ماهه ناخالصی ها با شدت بیشتری وارد آب خواهد شد. 

 

گودفیکس مرکز خدمات پس از فروش لوازم خانگی می باشد و نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید انواع برند ها می باشد که شامل : 

ساید بای ساید اسنواساید بای ساید دووساید بای ساید بکوساید بای ساید بوشساید بای ساید ال جیساید بای ساید سامسونگ و انواع برند های دیگر است  که در مناطق کرجفردیسشهریارملاردمارلیکشهرقدساندیشهصفادشت و کلیه سطوح استان البرز مشغول به فعالیت می باشد.این دفتر تکنسین های با تجربه ای دارد که در اسرع وقت برای خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *